svatebnÍ videa

plná emocí

PORTFOLIO

CENÍK

Ceny a balíčky služeb nastavuji tak, aby bylo dosaženo co nejkvalitnějšího profesionálního výsledku. Pošlete mi tedy vaši poptávku služeb, případně podrobnosti o vašem projektu a já vám obratem pošlu cenu poptávaných služeb.

Máte své specifické představy? Neváhejte mi o nich napsat. Pro více podrobností, informací o cenách a dostupnosti volných termínů mne prosím kontaktujte pomocí kontaktního formuláře níže, emailem, nebo telefonicky.

Těším se na vzájemnou spolupráci.

SVATEBNÍ VIDEA

UCHOVÁM TY NEJLEPŠÍ VZPOMÍNKY

Budu vyprávět váš příběh, v kterém uchovám emoce, lásku, polibky, vaše slzy štěstí i váš smích. Tento den vám díky mému videu nezůstane pouze ve vzpomínkách.

FIREMNÍ VIDEA

ZVIDITELNÍM VAŠI FIRMU ČI PRODUKTY

Příběh který osloví vaše klienty, ukáže sílu vaší společnosti a kvalitu vašich produktů. Nabídne vaše služby, či nechá nahlédnout vaše klienty do výrobní technologie.

PROMO SPOTY

ZACHYTÍM VAŠE TOP ZÁŽITKY

Propagujte svoje služby, výrobky či produkty. Videa která zacílíme na daný produkt a ukážeme jej v krásně vyladěné prezentaci. Skvělá hudba, střih a efekty.

Simona Borseníková

svatební video

“Ahoj, děkujeme za krásné video, které je úžasné! Právě jsme se na něj dívali. Je to krásné, emotivní, rozplakalo nás to. Náš výjimečný den jsi zachytili naprosto úžasně. Velké díky!”

Petra Bilíková

svatební video

“Ondro, jsme dojati! Musíme se na naše svatební video dívat pořád dokola a nemůžeme zastavit slzy! Moc děkujeme za krásnou vzpomínku, která nám vždy dokonale připomene náš krásný den. Byl to opravdu zážitek. Máme tě rádi.”

Ivona Kojtalová

svatební video

“Moc děkujeme za vytvoření svatebního klipu. Je nádherný! Už jsme se na něj dívali asi stokrát ;). Byl to zážitek a taky se nám moc líbila i splupráce s tebou. Děkujeme.”

Zuzana Holčáková

satební video

“Moc děkujeme Ondro za tvoji profesionalitu a za to, že jsi nám dal příležitost, mít tě jako kameramana na naší svatbě. Jsi úžasný člověk se srdcem na správném místě. Těšíme se na další společné setkání.”

Michaela Tobolíková

svatební video

“Chtěli bychom ti poděkovat za úžasný dokument. Moc se ti povedl. Dal jsi tam krásné momenty, které nás úplně dostaly. Ani jsem netušila, že jsi některé věci točil :). Je vidět, že svou práci děláš s velkou láskou. Jsem moc ráda, že jsem si tě vybrala jako našeho svatebního kameramana a určitě tě doporučím dál. Jsme moc spokojeni.”

Andrea Přikrylová

svatební video

“Ondru jsme si vybrali k natočení našeho svatebního dne a nedokážu slovy popsat, jak jsem za to šťastná. Na svatbě dokonale splynul s davem, takže žádný svatební host nebyl nervózní, že je natáčen. Z naší svatby vzniklo nádherné video na které se můžu dívat stále dokola a pořád nemám dost. Ondro, díky, že jsi se stal součástí našeho dne!”

Lukáš Kolský

svatební video

“Naprosto skvělá spolupráce, osobní přístup a profesionalita. Výsledek luxusní. Děkujeme Ondro.”

Jiří Farda

team leader projektu Bez Starostí

“Dlouho jsme hledali na trhu firmu pro tvorbu reklamních videí. Spolupráce s Ondrou byla trefou do černého. Výsledná videa dala naší značce zcela novou tvář a nastartovala naše realitní služby. Z naší vzájemné spolupráce jsme nadšeni.”

Amur Balzer

jednatel společnosti ZOL Group

“Spolupráce s Ondrou proběhla přesně podle našich představ. Dokonale splnil naše zadání a celý tvůrčí proces byl na velmi vysoké úrovni. Děkujeme.”

Martin Vinklárek

majitel společnosti Pizza Time

“Ondřej pro nás vytvořil sérii propagačních videí naší nově vznikající společnosti a vymyslel úžasnou marketingovou kampaň. Ta dokonale nastartovala vstup naší služby na gastronomický trh. Skvělá práce!”

Kontakt

SÍDLO

Ztracená ulice 2647, Kroměříž 767 01

IČ: 756 93 666

MOBIL

Ondřej Němec

+420 777 029 809

EMAIL

o.nemec@seznam.cz